Dünya çapındaki ortaklık ağımıza katılın, ürün ve hizmetlerimizden yararlanın

Yarattığınız NFT Koleksiyonlarından Yüksek Kazanç Sağlayın

Satış Ortaklığı


Katıl

Kaydolduğunuzda, müşterilerinizle, hedef kitlenizle veya satış yapabilmeniz için NFT koleksiyon hazırlama ve satış işbirliği strateji hazırlanır.

Katılmak için herhangi bir ücret yoktur ve kaydolmak 2 dakikadan az sürer. Ortaklık hesabınız, gerekli tüm bilgileri girdikten sonra otomatik olarak onaylanacaktır.

Gelen kutunuzda göremiyorsanız, doğrulama e-postası için lütfen spam klasörünüzü kontrol edin.

Kazan

Satış ve çözüm ortağı olarak NFT leriniz hem online mecralarda, hemde özel tasarım Bitsafecard kullanılarak satışa sunulur. Sizin oluşturduğunuz NFT lerin satışından Bitsafecard %15 komisyon alırken, koleksiyonunuza ait Bitsafecard NFT temalarından siz %15 komisyon alırsınız..

Bitsafecard NFT ortaklık programına katılmak, NFT yaratıcısı, içerik oluşturucu veya sosyal etki sahibi için gelirlerini artırmanın harika bir yoludur.

Ödemeni Al

Kazançlarınızı çekebilmeniz için en az 1000$ kazanmanız gerekir. Bekleme süresi yoktur; Asgari kazanç tutarını karşıladığınız anda ödeme talep edebilirsiniz.

Bitcoin veya Paypal ile ödeme almayı seçebilirsiniz. Lütfen para çekme talebinizi affiliate@bitsafecard.com adresine gönderin.Kayıt Ol    Giriş